Тримайся За – Сингли
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тримайся За – Сингли

Ми продовжуємо знайомити вас з цікавими та вартісними особистостями української сучасної музики і на цей раз пропонуємо ознайомитись із творчістю молодого дніпропетровського ска-панк гурту «Тримайся За». Наразі хлопці презентували широкому загалу три своїх авторських сингли з майбутнього студійного альбому під назвою «Частички».

Реліз дебютної платівки колективу має відбутися наприкінці серпня – на початку вересня 2015 року та включатиме у себе презентацію як електронного контенту, так і матеріалу у класичному форматі компакт-дисків. До речі, кожну з тринадцяти пісень альбому «Тримайся За» разом із диском супроводжуватимуть тринадцять картин-ілюстрацій, створених молодою художницею Анною Безклубою. Запис платівки «Частички» проходив на студії M3 Sound. Зведенням, мастерингом та постпрадакшном займався дніпропетровський спеціаліст Андрій Карачун.

«Платівка поєднуватиме у собі певний драйв, частину ліричних пісень, нашу скажену енергетику та дві мови написання композицій (українська та російська). У сукупності всі пісні мають утворювати цікаву та оригінальну картину, що складається воєдино з тринадцяти окремих часточок. Саме через це ми і вирішили обрати таку назву для диску», –розповіли музиканти «Тримайся За».

Перший сингл під назвою «Не винна» побачив світ наприкінці 2014 року. Слідом за ним, на день всіх закоханих було оприлюднено пісню «Частички любви», а найновіший сингл презентували зовсім нещодавно – 15 липня 2015 року учасники гурту виклали у всесвітню мережу свою нову композицію «Розпалюй». До речі, саме на трек «Розпалюй» музиканти відзняли свій дебютний відео кліп, презентація якого також відбудеться найближчим часом.

Окрім того, презентувавши альбом та кліп, учасники «Тримайся За» планують відправитись у великий тур Україною на підтримку нового матеріалу, охопивши у ньому міста практично всіх областей нашої країни. Слідкуйте за новинами, релізами та анонсами від молодих виконавців!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *