Тримайся За – Розпалюй
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тримайся За – Розпалюй (Кліп)

Дніпропетровський ска-панк гурт «Тримайся За», як і пообіцяв своїм прихильникам, оприлюднив у всесвітній мережі свій перший офіційний відеокліп на пісню «Розпалюй», яка є на сьогоднішній день беззаперечним хітом колективу та його музичною візитівкою. Знімали свіжий кліп спеціалісти компанії hi5.productions на чолі із режисером Олексієм Тараненко.

Знімальна група, за допомогою техніки кругового руху під час зйомок, прагнула показати у відео, що любовні відносини – це сукупність найрізноманітніших з погляду емоційного наповнення подій. «Ми планували, що зйомки триватимуть не більше одного дня, але на практиці все виявилося дещо інакше – довелося працювати майже чотири повні ночі. Зрештою кліп вийшов дуже атмосферним та інтригуючим, тож, думаю, глядачеві буде над чим замислитись», – зазначив продюсер Андрій Олексієнко.

За словами засновника гурту та автора текстів «Тримайся За» Івана Івахніка, ця композиція є чи не найчуттєвішою серед усіх пісень майбутнього альбому гурту. «Пісня була написана на фоні серйозних душевних переживань і я сподіваюсь, що наш слухач зможе відчути на собі всю закладену у неї гаму почуттів. Окрім того, слід звернути вашу увагу на те, що саме вона дала поштовх до створення групи, адже «Розпалюй» є моїм першим написаним авторським твором. Звичайно, з моменту написання вона зазнала безліч змін, але зараз я відчуваю, що ми таки довели її до необхідного рівня», – поділився музикант.

Додамо, що вже зовсім скоро має побачити світ дебютна повноформатна платівка колективу, тож слідкуйте за новинами.

Теґи: Тримайся За, Розпалюй

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *