Тримайся За – Мотобрат
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тримайся За – Мотобрат (Сингл)

«Мотобрат» – не тільки лише нова пісня ска-панк формації «Тримайся ЗА» з міста Дніпро, але і новий гімн однойменного байк-фестивалю, який щорічно проходить у Дніпропетровській області. Даний сингл – чергова творча співпраця музикантів із продюсером Антоном Кістріним, фронтменом інді-гурту «Кімната Гретхен», котрий виступив у якості автора музики і тексту новинки.

«Для тих, хто в курсі подій моєї діяльності, як сонграйтера – це не перша і не остання колаборація із доволі самобутнім колективом «Тримайся ЗА». Але детальніше про це якось іншим разом… Час від часу писав на замовлення пісні та музичний матеріал для різних проектів – від тревел-шоу до дитячих театрів. А ось гімн – вперше. Це мала бути серйозна, помпезна і монументальна робота для дуже особливого фестивалю моторомантики і душевної музики – «Мотобрат»! А вийшов трек таким, яким за моїми особистими відчуттями і є фестиваль – енергійним, оптимістичним і сповненим життєдайних елементів стихії: свіжого повітря, літнього сонця, енергії безсонних серпневих ночей… Усім рівних доріг, чуваки! Приємного прослуховування!» – зазначає Антон Кістрін.

Усіх тих, хто завдяки пісні надихнеться романтикою мандрів і доріг, та вирішить, все ж таки, відвідати фестиваль «Мотобрат», ми мусимо трохи розчарувати, адже п’ятий ювілейний фест тільки-но закінчився 12 серпня 2018 року. Втім, організатори обіцяють обов’язково повторити дійство вже наступного року, тому долучайтесь до сторінок події у соціальних мережах для того щоб не пропустити майбутній анонс.

Тримайся За – Мотобрат

Тримайся За у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *