Troye Zillia – Сено
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Troye Zillia – Сено (Сингл)

Чи доводилося вам чути лемківську пісню в afro стилістиці? Якщо ж ні, завдяки львівському арт-фолк гурту Troye Zillia та їхньому новому синглу «Сено», маєте чудову можливість надолужити втрачене. Студійна робото над цим екзотичним синглом тривала протягом останнього півріччя, а перші нариси її аранжування музиканти написали взагалі більше 2-х років тому. Дана композиція є однією з цілої плеяди лемківських пісень (разом з творами «Пиємо», «Лісом», «Під облачком»), які потраплять до майбутнього студійного альбому гурту.

«Лемківські пісні класні – вони про життя, але через призму здорової іронії. Персонаж композиції, якого називають «шалене», асоціюється у нас з африканською тематикою і це дало вектор розвитку пісні. Після того, як ми додали до приспіву «ла-ла-ла», багато у кого взагалі виникли асоціації з політикою, але нам це більше схоже на своєрідну кримінальну історію в Карпатах. Пригадуємо, як ми вперше виступали у Запоріжжі 2 роки тому і там виконали цю пісню, то в локальному ЗМІ потім з’явилась стаття, де описувалось як Troye Zillia жартівливо обіграли тодішнє політичне «лалала». Та це і не дивно, адже в ній співається про те, що дівчину наче щось вкусило, а в кінці вона каже, мовляв, зі мною все гаразд – то ми і жартували, що інколи так себе може поводити навіть ціла держава», – зазначили у коментарі «Нотаткам» учасники Troye Zillia.

Додамо, що новий сингл «Сено» (оригінальна назва «Як я сено грабала зелене»), увійде до згаданого нами повноформатного альбому Troye Zillia, реліз якого має відбутися вже за кілька місяців.

Українська музика: Troye Zillia – Сено

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *