Troye Zillia – Щедрик
Етно та фольк, Живі виступи, Кліпи, Матеріали

Troye Zillia – Щедрик (Відео)

Такого виконання «Щедрика» ви ще не чули! Учасники гурту Troye Zillia кажуть: «Ми впевпені, що назв деяких інструментів, які використані у пісні, не знають навіть досвідчені музиканти, тому що це новинки музичного ринку Європи та Америки».

До речі, зйомка відео виконана доволі складною технікою – one shot video, що означає, що у відео зовсім не присутній монтаж. Одним із найкращих у світі експертів із one shot video є відомий американський гурт OK GO (у складі якого грають вихідці з України). Вони роблять шедеври зйомки без монтажу, звісно, що такі роботи, мають дуже великі бюджети. А одними із засновників цієї відео техніки сміливо можна вважати гурт The Bealtles.

«Наш «Щедрик» зовсім іншого формату, аніж всі інші колядки, які увійшли до різдвяного альбому, який ми презентуємо 3 січня 2018 року. Арсенал музичних інструментів гурту постійно більшає – тому ми добре почуваємося в нових стилях. Мені цікаво пробувати і регі, і клезмер, і електронну музику, і джазово-фолькові вокальні прийоми. Все це разом творить унікальний і ні на кого не подібний стиль Troye Zillia – фольк ф`южн», – розповідає солістка гурту Анастасія.

«Ритм партія «Щедрика» цікава поєднанням живих акустичних та електронних перкусійних інструментів. Завдяки тому, що пісня записана семплами, складається відчуття ніби там грає мінімум троє перкусіоністів. В пісні вперше в Україні прозвучали сучасні перкусійні інструменти, розблені та виготовлені у Данії – Тромуси. Це великі пластиково-шкіряні барабани, які звучанням подібні частково до джембе, частково до інших шкіряних перкусій, але чим більше на них граєш, тим більше відрізняєш саме їхній сучасно-етнічний саунд. Мелодійну лінію підсилили унікальні бумвекерси – вже популярні у цілому світі. На вигляд вони як пластикові кольорові трубки, проте кожна з них налаштована і має свій особливий звук», – ділиться секретами творення музики Стас, перкусіоніст та барабанщик гурту.

Додамо, що «Щедрик» є першим синглом із різдвяного лонгплею, який буде презентовано у соцмережах 3 січня 2018 року.

Українська музика: Troye Zillia – Щедрик

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *