Troye Zillia – Сам собі країна
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Troye Zillia – Сам собі країна (Кліп)

Маємо для вас ще одну музичну присвяту Кузьмі Скрябіну від українських музикантів, приурочену до вчорашньої дати народження артиста. Спеціально до такого особливого дня, львівський folk-гурт Troye Zillia підготував своє бачення пісні Андрія Кузьменка «Сам собі країна» та відзняв до цього твору офіційний відеокліп. Ідея та режисура нового ролика – справа рук Анастасії Войтюк, якій активно допомагали всі учасники гурту, відео та монтаж: спеціалісти Blagoslovennya Studio (Юрій Вовк та Павло Собків).

Взагалі-то музиканти Troye Zillia та знімальна група чимало дискутували з приводу того, як саме має виглядати кліп на пісню «Сам собі країна», кожен вносив свої ідеї та пропонував те чи інше бачення роботи. Зрештою крапку у дискусії поставили виведені на стіні одного зі звичайних львівських будинків слова пісні Кузьми – ось тоді учасники колективу одразу ж остаточно зрозуміли, яким буде цей кліп. Головними героями міні-стрічки випало стати не лише музикантам і перехожим на львівських вулицях, але і стінам будівель, на яких продовжують жити вірші та мурали, присвячені гурту «Скрябін».

Цікаво, що робота над твором «Сам собі країна» підштовхнула команду Troye Zillia до певних змін у своєму власному звучанні, адже у записі цієї композиції вперше прозвучав професійний кахон, а барабанщик Станіслав Кириллов вперше в історії гурту виконав вокальну партію.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *