Troye Zillia – Ruta
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Troye Zillia – Ruta (Сингл)

Чи здатна усім відома «Червона Рута» заново постати перед слухачем у вигляді своєрідної мантри вирішили з’ясувати львів’яни з фолк-гурту Troye Zillia, і здається, дана трансформація їм таки вдалася. Як ви вже зрозуміли, в основу новопредставленої композиції Ruta, учасники колективу поклали невмирущий хіт Володимира Івасюка, поєднавши з його допомогою українські та східні музичні мотиви. За автентично-східне звучання треку відповідав Mouhannad Nasser, який грав на щипковому струнному інструменті під назвою уд (oud), поширеному на Близькому Сході, Кавказі і Середній Азії.

Моханнад Нассер – музикант-віртуоз гри на уді, композитор та музичний продюсер, метою якого є приносити музичну традицію своєї країни на міжнародну сцену. Здобувши магістра у Берклі, він вірить у культурний мікс та винайдення нового через поєднання різної музики. Моханнад з радістю відгукнувся співпрацювати і не зважаючи на свою завантаженість дуже швидко записав свої партії у Іспанії, де зараз перебуває. «Я вирішив співпрацювати із Troye Zillia у записі «Рути» тому, що я поділяю любов цих музикантів до традиційної музики у сучасному контексті, і також хочу донести це до якомога більшого кола слухачів у світі», – каже Моханнад.

«Друзі, дуже рада презентувати плідні наслідки відвідин Лівану минулого року – ось «Червона Рута» Володимира Івасюка в орієнтальному вбранні від гурту Troye Zillia! З удистом Моханнадом ми познайомились через інтернет вже після мого повернення до Львова. Він працював і жив у Лівані довший час і чудово грає на уді. Уд та бандура просто створені дя того, щоб грати разом, адже у частотному діапазоні доповнюють одне одного і разом утворюють справжній українсько-орієнтальний мікс», – пише у Фейсбук вокалістка гурту Анастасія Войтюк.

Нагадаємо, що на початку 2018 року Troye Zillia випустили у світ свій новий студійний альбом Paradise Birds, що складається з десяти колядок із різних географічних регіонів нашої країни. Ознайомитися з платівкою, звісно ж, ви також можете на «Нотатках» за наступним лінком.

Українська музика: Troye Zillia – Ruta

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *