Troye Zillia – Розслабся, не парся
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Troye Zillia – Розслабся, не парся (Кліп)

Арт-фольк гурт Troye Zillia запропонував українським меломанам розслабитись і не паритись – саме так називається новий відеокліп команди, в основу якого покладено оригінальну композицію співака з Америки Бобі Макферіна Don`t worry, be happy. Ідея та режисура свіжої роботи є спільною справою рук Анастасії Войтюк та учасників Troye Zillia, зйомку матеріалу і його монтаж здійснив Володимир Давиденко разом із Вікторією Веселовською.

Зйомки відео «Розслабся, не парся» тривали з травня по серпень поточного року і відбувались на декількох різних локаціях. Перша з них розташувалася поблизу Львова, а другою локацією стала відома карпатська вузькоколійка «Карпатський трамвайчик», яка збереглася у деяких областях Закарпаття. Окрім всього іншого, до цих зйомок залучили одразу двох колоритних коней, один з яких був повністю залізним та інколи відгукувався на ім’я «Волга», а другий був цілком звичайним, якщо так можна сказати про арабського скакуна Рашида, регулярно виступаючого на різних змаганнях.

Одразу ж після інтернет-релізу своєї позитивної музичної міні-стрічки, учасники Troye Zillia взяли імпровізований творчий відпочинок на місяць, але лише для того, щоб краще підготуватись до майбутніх жовтневих прем’єр.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *