Troye Zillia – Rizdvo
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Troye Zillia – Rizdvo (EP)

Колоритні львів’яни з формації «Троє Зілля» розпочали новий календарний рік надзвичайно активно, буквально задарувавши своїх прихильників та усіх вітчизняних меломанів новими релізами. По-перше, звісно ж, мова піде про новий міні-альбом Rizdvo, приурочений до цьогорічних зимових свят, який покликаний продемонструвати слухачам стилістичну варіативність гурту. У цьому релізі Troye Zillia вирішили попрацювати у напрямках лаунджу, соулу та фолку, рясно приправивши весь цей жанровий мікс особливим містичним настроєм Різдва.

Загалом новий EP є результатом українсько-польської музичної співпраці, а зважаючи на автентичний матеріал колядок та щедрівок, покладений у його основу, учасники «Троє Зілля» називають Rizdvo дуже особливим для себе релізом. «Робота над цим міні-альбомом стала для нас справжнім поглядом у середину самих себе. Кожна його композиція – це не просто пісня, а ціле послання до людей, що сповіщає усіх про світлі новини. Ми переконані, що колядки та щедрівки має співати кожен!» – кажуть музиканти.

Troye Zillia – Rizdvo

Але, як ви вже зрозуміли, на цьому різдвяна магія від «Троє Зілля» не закінчилася і кілька днів по тому колектив презентував космічне анімоване відео до однієї з композицій свіжої платівки. Кліп Lullaby for Jesus («Спи Ісусе»), на перший погляд може видатись комп’ютерною графікою, але це зовсім не так! Все, що ви побачите у кадрі, зроблено виключно руками аніматорів та художників, а декорації для кліпу почали готувались ще від літа. Активну участь у зйомках взяли учасники львівського театру NADIR.

Troye Zillia – Спи Ісусе

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *