Troye Zillia – Пісня Щасливих Людей
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Troye Zillia – Пісня Щасливих Людей (Кліп)

Друзі, ви пам’ятаєте позитивний відеокліп «Розслабся, не парся» від гурту Troye Zillia, про який ми розповідали вам декілька місяців тому? Так от, із ним стався невеличкий казус стосовно погодження авторських прав на використану в ньому пісню, у результаті чого правовласники без попереджень видалили ролик з Ютубу. Але, як то кажуть мудрі люди, не існує нічого злого, щоб на добре не вийшло, тож дана ситуація змотивувала музикантів на написання нового авторського тексту.

Саме тому наразі пропонуємо до вашої уваги оновлену роботу: відеоряд до пісні та його головна ідея по факту лишилися тими самими (більше деталей ви можете віднайти безпосередньо у нашій попередній публікації), а видозмін зазнала сама композиція, яка відтепер носить назву «Пісня щасливих людей» та має виключно авторський характер.

«Інколи обставини у житті складаються так, що ти думаєш «все пропало..», але потім ситуація показує свої кращі сторони і ти починаєш бачити можливості. Так і з цією піснею – випуск одного нашого кліпу закрутився у гордіїв вузол, але в результаті це підштовхнуло нас написати власний текст та мелодію. І ми зловили своє щастя!», – кажуть учасники Troye Zillia.

Нагадаємо, що попередня версія «Пісні щасливих людей» увійшла до дебютного студійного альбому львів’ян під назвою «По-українськи», а теперішня її варіація має непогані шанси потрапити до переліку композицій його наступника. Ну а поки що, якщо вам сподобається новинка, маєте можливість вільно слухати та завантажувати її за допомогою сервісу SoundCloud.

Troye Zillia – Пісня Щасливих Людей

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *