Troye Zillia – Lisom
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Troye Zillia – Lisom (Лірик-відео)

«Заснути і прокинутись, коли буде знову тепло», – каже фронтвумен львівської команди Troye Zillia Анастасія Войтюк, презентуючи нову композицію «Лісом». І хоча сама пісня характеризується відчутним осіннім настроєм, момент її прем’єри та анотація від вокалістки чудово вписалися у сьогоднішню надзвичайно сніжну погоду в Україні.

В основі роботи лежить автентичний народний твір про лемківську пристрасть, виконаний на характерній місцевій говірці. У комплекті до пісні йде також офіційне лірик-відео, завдяки чому кожен охочий може уточнити для себе незрозумілі діалектичні моменти тексту, яких у співанці, до слова, вистачає. Зокрема «кука зозуленька» означає «кує зозуленька», «лем» – «тільки», «любовання» – «кохання», «пасия» – «пристрасть», тощо. У створенні лірик-відео використані кадри з фотосету Анастасії Войтюк, виконаного Дариною Момот.

За словами музикантів, у цій роботі їм вдалося буквально «зазирнути пісні під спід», виокремивши з усіх використаних алегорій її основний елемент – пристрасть, яка навіть на лемківській говірці звучить дуже схоже на англійське слово passion. Цікаво, що свого часу, саме з цієї містичної і водночас романтичної пісні фактично розпочався творчий шлях колективу Troye Zillia.

«Деякі процеси тривають дуже довго. Наш, наприклад, тривав 4 роки – саме тоді ми почали працювати над піснею Lisom разом з Troye Zillia. Я дуже рада, що ця містична лемківська частинка вже летить у відкритому космосі. Дякую всім причетним за класну співпрацю!» – пише у Фейсбук вокалістка львівського етно-гурту.

Українська музика: Troye Zillia – Lisom

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *