Троє Зілля - По-українськи
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Троє Зілля – По-українськи (Альбом)

Пропонуємо вам ознайомитись із дебютним студійним альбомом експериментально-музичного львівського тріо «Троє Зілля» (ex. Cherry Band) під назвою «По-українськи», створеним спільно зі Школою Української Мови і Культури Українського Католицького Університету у Львові. Платівка вмістила у себе десять композицій в етно-джазовій стилістиці, серед яких представлені відомі українські народні пісні, колядки та щедрівки, а також твори з репертуару Ірени Карпи («Коломийки») та Mad Heads («Розслабся, не парся»).

Цікаво, що альбом «По-українськи» гурту «Троє Зілля» стане музичним додатком до підручника з української мови «Яблуко» авторства Мар’яни Буряк у вищезгаданому навчальному закладі. Учасники колективу під час роботи над платівкою мали на меті створити для учнів добірку впізнаних вітчизняних композицій у новій оригінальній інтерпретації задля полегшення вивчення особливостей української мови, її нетипових аспектів та певних складних частин. Варто зазначити, що назва нової книги-підручника також не є простою і являє собою абревіатуру вислову «Я Буду Любити Українську Культуру».

Музиканти виклали свій перший повноформатний альбом у повному обсязі у всесвітню мережу, тож якщо ви бажаєте подякувати учасникам гурту, долучайтесь до їхніх офіційних спільнот ВКонтакті чи Facebook та залишайте ваші відгуки і побажання.

Завантажити в архіві


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *