Троє Зілля – Ти до мене не ходи!
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Троє Зілля – Ти до мене не ходи! (Кліп)

Презентуємо вам новинку зі Львова – свіжий жартівливий кліп гурту «Троє Зілля» на пісню під назвою «Ти до мене не ходи!». Нове відео було нещодавно презентовано на місцевому ТРК Львів у рамках програми SMC з ведучою Любою Ступчук, а вже сьогодні ролик з’явився в Інтернеті.

«Кліп є жартом, який показує місто, де кожен може реалізувати свої потаємні мрії: юна дівчина – знайти статного високого чоловіка, приїжджий музикант з Мексики – стати учасником одного з відомих музичних колективів, ну а місцевий мешканець, власник старенького запорожця – хм… (у кліпі не вдалось реалізувати його мрію, зважаючи на різницю світоглядів і бажань)», – йдеться в прес-релізі до відео «Ти до мене не ходи!».

Загальна ідея ролика належить учасникам гурту, а втілювала її у життя журналістка та громадська активістка Віка Поліщук, яка не так давно перебралася до Міста Лева з Криму. Цікаво, що під час цієї спільної роботи учасники «Троє Зілля» з’ясували, що історія з їхнього кліпу є дуже подібною до життєвої історії Віки, адже її наречений приїхав до України саме з Мексики. Ось так кумедний ланцюжок збігів обставин привніс у кліп колективу оригінальний реквізит – справжнє мексиканське сомбреро та маракаси.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *