Троє на Дивані – На Небі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Троє на Дивані – На Небі (Сингл)

Маємо для вас ще одну цікаву музичну новинку – свіжу пісню під назвою «На Небі» від молодого дніпропетровського гурту «Троє на Дивані». Історія поп-рок колективу розпочалась у 2012 році, коли відбулась перша репетиція першого складу формації, який з часом зазнавав змін. Проте музиканти, незважаючи ні на що, наполегливо продовжують йти до своєї мети, пишучи все нові композиції, викладаючись по-максимуму на живих виступах та постійно контактуючи зі своїм слухачем. Додамо, що наразі «Троє на Дивані» працюють над своїм першим студійним альбом з робочою назвою «Нова артилерія», та обіцяють вже незабаром оприлюднити результати своєї творчої роботи.

Ну а поки альбом тільки готується, пропонуємо послухати вищезгадану пісню «На Небі», яка, за словами вокалістки гурту Анни Яценко, є своєрідним алегоричним відгуком на те, що відбувається в країні протягом останнього року. «Все, що досі так боліло, зараз, наче, відлягло. Зараз має тільки ціну небо, чисте, наче скло», – співається в новій композиції. Музиканти гурту «Троє на Дивані» висловили щуру подяку за сприяння у створенні цієї пісні Олесю Степанову та Івану Піддубному.

Також учасники гурту запрошують всіх бажаючих на безкоштовний концерт-презентацію пісні, який відбудеться 20 квітня в пабі «Підпілля Махно» у рідному для них Дніпропетровську. Більше інформації про виступ за посиланням.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/199489015″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *