TroE – Майстер Йода
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

TroE – Майстер Йода (Сингл)

Свіжий сингл від андерграунд тріо TroE прямісінько вам у вуха!

Чернівецькі музиканти, яких дослідники нової української музики можуть знати за проектами I Have I Need, Twonotone та «Двері Боком», презентують ще одне своє музичне альтер-его під назвою TroE. Варто сказати, що воно дуже відрізняється від попередніх творчих доробків хлопців і стало для них справжнім експериментом.

«Йо! Шановне українське панство! Сьогодні на міжгалактичний ракеті прямо у ваші ніжні вушка прилітає «Майстер Йода» в супроводі TroE, щоб врятувати цей світ! Попросіть батьків вийти з кімнати бо їм це може не сподобатись і вмикайте на повну! Слухай українське! Підтримуй українське! Поширюй, розповідай друзям і просто насолоджуйся новим релізом від TroE під назвою «Майстер Йода», – коментують музиканти у Facebook.

Ось що розповіли «Нотаткам» учасники новоствореної формації: «Як створюється музика? Музикант грається зі звуком, експериментує, ділиться з іншими музикантами, які додають звуку своє бачення, приправляючи його та змінюючи. Так і в нашому випадку. Хоч ми й були в різних країнах та все ж не переставали ділитись один з одним своїми напрацюваннями. Ми не планували ніяких спільних проектів, чи ще чогось в цьому напрямку. Ми просто обмінювались думками, досвідом, ідеями. Одне з таких листувань і перетворилось в те, що ви зараз почуєте. Задумка була в тому, щоб порівняти, як кожен з нас бачить розвиток однієї і тієї ж музичної партії. Саме в таких умовах і проявляється справжня натура музиканта. Після цього експерименту один з варіантів всім припав до душі, помалу обростав текстами і партіями, допоки ми не вирішили створити спільний проект TroE. Трек «Майстер Йода» – це про те, коли на старті твоїх починань всі вважають тебе «зеленим», намагаються повчати, сипати порадами і говорити, що саме для тебе буде краще! Вони ж розбираються в цьому питанні, як ніхто інший! Забий і не слухай нікого! Будь «зеленим», як Майстер Йода!»

TroE – Майстер Йода
Слухати тут
Гурт у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *