Тріно & A la Fume – Вічна Зима
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Тріно & A la Fume – Вічна Зима (Сингл)

Нова спільна композиція хіп-хоп-виконавця Тріно (він же Богдан Тринько, знаний за проектом SMLSKP) та співачки під псевдо A la Fume (Олена Савраненко) під назвою «Вічна Зима» вже доступна для ознайомлення всім поціновувачам даного напрямку. Музика: Дакта Клузо, накопичення матеріалу відбувалося на студії звукозапису «КА4 продакшн», обкладинку до синглу створив Олександр Zaver (D31F).

«Вашій увазі нова пісня,від мене і моєї улюбленої співачки. Звісно, про кохання завжди важко писати, адже це те, що насправді відчуваєш, те, що лишається з тобою назавжди. Проте є вчинки, наслідки яких також залишають свій емоційний відбиток на сторінках книги під назвою «Життя». Ця сторінка носить назву «Вічна зима». Дякуємо всім, хто пройнявся, дякуємо кожному, хто так чи інакше допоможе в розповсюдженні, або просто слухатиме у своє задоволення», – зазначає у коментарі «Нотаткам» Богдан.

Разом з тим виконавиць розповів, що свіжа композиція «Вічна Зима» потрапить до переліку треків його майбутнього міні-альбому, робота над яким вже підходить до завершальної стадії. Наразі вже відомо, що майбутній EP-реліз носитиме назву «Німа Поліфонія» та має побачити світ вже зовсім скоро. Не пропустіть!

Тріно & A la Fume – Вічна Зима

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *