Familia Perkalaba
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Familia Perkalaba – Tribute to Gutzul Sound System (Відео)

Ще у 2015 році у столичному «Атласі» відбувся великий концерт Familia Perkalaba – tribute to Gutzul Sound System, у рамках якого друзі та колеги відомого андерграундового гурту Perkalaba співали його пісень. І от, за три роки, у березні 2018 року, до мережі таки потрапила відеоверсія того дійства, вмістивши у себе виступи гуртів Dakha Brakha, Dakh Daughters, Grozovska band, Qarpa, «Вій», «The Вйо», а також трек від дуету sk-ein ft. Антон Слєпаков.

До слова, той виступ було присвячено виданню однойменного двохдискового кавер-альбому, що вмістив у себе більше двох десятків треків і, відповідно, виконавців.

Саме демонстрацією цієї документальної роботи режисера Романа Любого розпочався «Контрабандний квартирник» гурту Perkalaba, який відбувся 25 березня у Києві. «Чи треба комусь пояснювати, хто такі «Перкалаба»? Гаразд, прикинемося, що треба, хоча це смішно. Family Perkalaba – це гуцульське коріння і балкано-креольська крона, це «хтонічна музика» мінус пафос, це музичний табір, який вже без малого два десятки років продовжує рух, залучаючи нових членів в сім’ю Perkalaba, іноді прощаючись зі старими (в минулому році поховали Федота – Андрія Федотова, тромбоніста і вокаліста). Сімейне життя не дає нудьгувати – зараз Familia Perkalaba бореться за звільнення з грецької в’язниці свого вокаліста і трубача Сергія Шваюка. У цьому контексті назва «контрабандний квартирник» знаходить несподівану серйозність», – йшлося в анотації.

Додамо, що фронтмена команди Familia Perkalaba Сергія Шваюка було затримано у Греції за звинуваченням поліції у перевезенні нелегальних мігрантів. Повідомляється, що він працював на іноземному кораблі, який йшов із Туреччини до Греції. На одній з його зупинок на борт піднялися люди. Як виявилося згодом – це були шість десятків нелегалів, яких мали доправити до узбережжя Італії. За наявною інформацією, українці про перевезення не знали.

Familia Perkalaba – Tribute to Gutzul Sound System

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *