Третя Хвиля - Під небом Києва
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Третя Хвиля – Під небом Києва (Сингл)

Учасники київського рок-гурту «Третя Хвиля» випустили нову композицію – «Під небом Києва», яка вже доступна для ознайомлення на всіх популярних музичних платформах.

Стилістика пісні нагадує фанк із нотками сентиментального настрою. Цей трек розповідає про повернення до рідного міста та обіцянку бути разом із ним не зважаючи на будь-які перепони.

«Я писав про щемливі миті повернення до Києва, про викарбувані в серці місця. Де б я не мандрував, завжди хочу повертатися сюди. Тому ця пісня – про безумовну любов до міста», – розповів автор слів та вокаліст команди Олександр Куницький.

Третя Хвиля - Під небом Києва

Музиканти зазначають, що вклали у даний сингл чимало зусиль: змінювали декілька разів аранжування та темп, тривалий час шукали потрібний звук. Робота над піснею зайняла декілька місяців та проходила на студії Wood records, де гурту допомагав звукорежисер Михайло Лук’яненко.

«Ми вклали багато емоцій у цю пісню, і, сподіваємося, що вона зможе торкнутися сердець наших слухачів так само, як торкнулася наших. Для нас це новий гімн столиці України», – коментує гітарист гурту «Третя Хвиля» Ігор Герасимов.

Третя Хвиля – Під небом Києва
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *