Третя Хвиля - Ми Тут
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Третя Хвиля – Ми Тут (Сингл)

Гурт «Третя Хвиля» презентував свою першу пісню «Ми тут». Трек у стилі рок розповідає про максималізм молоді, яка має змінити Україну на краще. Як зазначив вокаліст гурту та автор слів Олександр Куницький, саме молодь творить історію та приносить зміни.

«Слова пісні написані кілька років тому. Була весна, і я дивився на вулицю у вікно. Думав про трансформацію України, яка пройшла довгий шлях до незалежності, але ще мусить подолати багато викликів, щоб стати успішною. Я переконаний, що все вийде. Рушіями цього є молоді амбітні люди, які не згодні на компроміси і хочуть від життя усе. Саме про це пісня», – каже він.

Третя Хвиля - Ми Тут

Робота над треком у студії тривала кілька місяців разом із звукорежисером Максимом Литвинчуком – одним із засновників студії звукозапису Bobina records. Максим відчув дух пісні, і відразу виклав своє бачення звучання.

Обкладинку для пісні створив друг гурту. Вона символізує пульс сердець молоді, який б’ється в такт з новим часом.

Гурт «Третя Хвиля» лише набирає обертів. Хлопці зібралися нещодавно: в листопаді 2023 року остаточно утвердився основний склад – басист, вокаліст, гітарист та барабанщик. Свій стиль вони описують як поетичний рок.

Третя Хвиля – Ми Тут
Музичні платформи | Instagram | Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *