TREMTYSH – Надихаєш
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TREMTYSH – Надихаєш (Кліп)

Новий музичний проект TREMTYSH, заснований у січні 2019 року в Києві музикантом та автором Дмитром Поліщуком, презентує перший сингл і кліп «Надихаєш». Напрямки, які притаманні музиці TREMTYSH – електропоп, інді, поп, тріп-хоп, та інші супутні стилі. Зазначимо, що шанувальники української музики можуть пригадати Дмитра у якості фронтмена столичного рок-гурту KRICHUSS, який наразі розформовано.

Трек записувався під керівництвом Мілоша Єліча – відомого саундпродюсера, клавішника легендарного українського гурту «Океану Ельзи». «Кліп, як і сам трек – по справжньому надихає, і я впевнений, людям ця робота припаде до душі. Особисто мені – дуже подобається», – поділився думками Мілош.

Історія кліпу розповідає глядачеві про три складові: паралельні історії натхнення, люди, а також погляд.

«Головна героїня кліпу своєю чарівністю випромінює тепло, а також розповідає історію про власну гармонію зі світом, що постає світлим і по-справжньому прекрасним. В той самий час розповідь з вуст головного героя контрастує своєю приреченістю з першою: він, наче у конвульсіях, шукає вихід з цього пригніченого стану, котрий є відображенням міста, єдине світло в якому – штучні вогні вуличних ліхтарів, вікон чужих квартир, проїжджаючих повз машин.

Також велике значення в кліпі відіграють люди, котрі завжди були, є і будуть причиною натхнення. Я дуже задоволений, що в роботі ми змогли показати звичайних, пересічних людей різного віку, таких гарних і непідробно щирих.

Погляд – дивовижне явище, котре я не можу ніяк пояснити – коли один лише погляд іноді врізається в пам’ять, навіть якщо то мало знайома, чи взагалі незнайома людина. Один з таких випадків в житті і став причиною появи треку, щоправда, той погляд тоді затримався на тривалий час в моїй реальності. Саме тому, ми вирішили зробити акцент на поглядах, таких різних, але таких знайомих!» – зізнається виконавець TREMTYSH.

TREMTYSH – Надихаєш
TREMTYSH y FB
Google Play

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *