ТраТаТа - Листи до Віктора Федоровича (Тануна, ЙВР)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ТраТаТа – Листи до Віктора Федоровича (Тануна, ЙВР)

Сторонні проекти для багатьох музикантів часто-густо стають дуже важливим аспектом творчої діяльності, включаючи у себе все те недомовлене і недонесене з тих чи інших причин у форматі основного гурту. Або стилістична невідповідність, або пошуки чогось нового, або просто бажання виокремити важливі музичні меседжі підштовхують виконавців для створення сайд-гуртів. Так і у хлопців з луцького гурту «Фіолет» виникла ідея гучно висловити своє ставлення до різноманітних соціальних факторів, зокрема до, так би мовити діяльності, сьогоднішньої влади і чиновників. І луцькі музиканти, наклеївши вуса, почали писати. Писати не що-небудь, а листи до президента Віктора Федоровича із недвозначними закликами піти за вказаним маршрутом.
Звісно, не варто було сподіватись, що високопосадовці високо оцінять стьобно-гумористичні композиції від проекту «ТраТаТа», але реакція можновладців на творіння все ж таки послідувала, адже моніторинг ЗМІ ніхто не відміняв. Були спроби навіть заборонити фестиваль «Бандерштадт», арт-директором якого є фронтмен «ТраТаТа» та «Фіолету», мотивуючи це тим, що на ньому відбуається проганда нецензурної лексики і заклики до вчинення антидержавних діянь, а також за неофашиську ідеологію виступаючих гуртів, серед яких було зазначено, як це не смішно, «Тартак».
Звісно, музиканти мають певний вплив на свою слухацьку аудиторію, але ж у часи, коли мізки молодих людей просто запудрюються чи не з усіх можливих сторін, будь-який виконавець вважатиме за справу честі змінити цей сталий стан літургічного сну свідомості. “На мою думку, музиканти в Україні, а наша країна дуже специфічна в політичному плані, мають нести людям не лише музичні, а і соціальні цінності, – зазначав вокаліст проекту, Сергій Мартинюк, – виконавці повинні передавати через музику певні ідеї і позиції”.

Наразі гандикап проекту складається з двох листів-відеороликів під назвою “Тануна” та “ЙВР“, останній з яких було презентовано зовсім нещодавно.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *