Транс-Формер - Повертайся у мої сни (Official Video)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Транс-Формер – Повертайся у мої сни

Останній на даний момент відеокліп від полтавського гурту “Транс-Формер” на пісню “Повертайся у мої сни” став візуальним відображенням тієї самої тонкої межі, що прокладає свій шлях між світом сновидінь і звичною повсякденною реальністю. Музиканти прагнули підкреслити її майже невидиму прозорість, яка дозволяє час від часу перетинатися цим двом протилежним площинам, створюючи дивовижні й досі небачені образи.
Учасники “Транс-Формеру” приймали безпосередню участь у написанні сценарію і створенні загальної концепції нового кліпу, але як один відзначають велкий вклад, який вніс у створення відеоролика режисер Олег Ананьєв. Окрім того, що він виступив автором фінальної ідеї кліпу, ще працював над відеороботою у якості режисера, оператора, аранжувальника і до того ж композитора пісні.
Зйомки відео проходили на трьох основних локаціях рідної для хлопців Полтави, серед яких були автомобільна траса із жвавим трафіком, мальовничий ліс і корпус найстаршого в Україні кадетського учбового закладу. Під час зйомки на дорозі, люди в проїжджаючих повз атомобілях виявляли неабияку зацікавленість знімальною групою, а один з водіїв так задивився на незвичних учасників дорожнього руху, що навіть наїхав колесом на штатив оператора.
Команда людей, які працювали над кліпом “Повертайся у мої сни“, поставились до своєї роботи надвідповідально, обираючі найкращі ракурси і лише найліпші кадри, які в результаті і склали новий кліп рок-гурту “Транс-Формер“. Незважаючи на кропітку працю і не надто сприятливі погодні умови, кожен з учасників зйомок у результаті отримав великий заряд позитивних емоцій від щирого спілкування і спільної чіткої спрямованості до фінальної мети.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок музика, музика українською, украинская музыка, Транс-Формер, Трансформер, гурт Транс-Формер, Повертайся у мої сни, Трансформер – Повертайся у мої сни, кліп Повертайся у мої сни, відео Повертайся у мої сни, дивитись Трансформер – Повертайся у мої сни

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *