Транс-Формер - Останній кордон
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Транс-Формер – Останній кордон (Альбом)

Полтавські рокери з гурту «Транс-Формер» презентували свою нову, п’яту за ліком студійну платівку під назвою «Останній кордон», робота над якою тривала протягом останніх трьох років. Альбом вмістив у себе десять авторських композицій, п’ять з яких були написані у період 2012-2013 років, а інша частина – під час новітньої української революції та пов’язаних із нею подій.

«Ми не надто поспішали із записом платівки. Впродовж двох попередніх років ми віднесли до студії лише п’ять нових композицій, але 2014 рік виявився настільки насиченим стресо-подіями, що решта матеріалу писалася буквально на одному диханні», – розповіли хлопці.

Зазначимо, що титульна, однойменна з назвою диска пісня, свого часу стала справжнім хітом Євромайдану, а її початкова лірична сюжетна лінія трактувалася у той час вже зовсім по-іншому.

Знайшла своє місце на диску ще одна відома раніше композиція «Повертайся у мої сни», на яку музиканти «Транс-Формера» відзняли відеокліп. Це відео ви можете переглянути на нашому сайті за наступним посиланням.

Свій новий альбом музиканти представили публіці під час серії концертів у містах центральної України, а вже навесні 2015 р. учасники гурту збираються в тур західною частиною нашої країни.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *