ТОЇА - Колискова
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ТОЇА – Колискова (Сингл)

«За те, що ти любиш я прошу пробачити»: ТОЇА презентує нову пісню про кохання між друзями.

Пісня для всіх, хто колись був закоханим у кращого друга, або був тим другом, кого покохали.

«Думаю, така історія була багато у кого, але це дуже важко, коли ви цінуєте одне одного, щиро любите, готові віддати одне за одного життя, але бачите одне одного у різних ролях в своїх життях», – каже співачка.

ТОЇА – музичний проект, заснований в Дніпрі в 2014 році. За роки існування проєкт мав різний склад, наразі під цим псевдонімом виступає фронтвумен, співпрацюючи з різними продюсерами та композиторами. Колись гурт складався з пʼяти музикантів, які разом активно виступали містами України і популярними фестивалями до осені 2016 року, після чого припинили концертну діяльність в Україні. Засновниця проекту покинула країну, але продовжила випускати треки, залишивши псевдонім собі. З 2016 року виступала у Азії та в країнах близького сходу. Але планує повертатись до України і відновлювати творчу та концертну діяльність. Саме після початку війни Анастасія зрозуміла, що життя занадто коротке, і витрачати його треба на створення музики, яка звучить у її серці тою мовою, якою вона відчуває, а це — рідна українська, тож і творити співачка хоче в Україні і для українців.

Після перезапуску проекту TOЇА планує надати друге життя пісням, які поки так і не почув світ і почати створювати нові.

«Кожна моя пісня — це сповідь. Кожен текст — це звернення до людей. Іноді до всіх, а іноді до конкретних персонажів з мого життя. Мені дуже хотілося бути почутою, але я не могла сказати особисто. Так само я пишу пісні і зараз, за тим ж принципом: відчуваєш — твори. Тому я проти створення пісень не тому, що відчуваю, а бо «така тема нині модна», вважаю, що щирість — головне в творчості», – ділиться Анастасія.

TOЇА представляла Україну на міжнародному конкурсі «Леді Миру — Світ 2015» (miss peace World), який проводився під патронатом ЮНІСЕФ у Китаї та Гонконзі, співала там пісню українською мовою. Брала участь у телевізійних шоу в Китаї, співала для фешн-шоу у Італії.

ТОЇА – Колискова
Музичні майданчики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *