Torban – Весна
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Torban – Весна (Альбом)

Учасники львівського гурту Torban за допомоги свого дебютного альбому таки закликали весну прибрати владу до рук та вступити у свої законні права, адже саме з моменту прем’єри їхньої повноформатної платівки «Весна», в Україні поступово розпочалося довгоочікуване потепління. Над своїм першим лонг-плеєм музиканти працювали протягом останніх двох років, поєднуючи народні пісні зі своїми власними аранжуваннями, створеними за допомоги ліри, гітари, концертіни, гуцульського бубна та інших колоритних інструментів.

«До альбому «Весна» увійшло вісім пісень, які ми записували у два підходи. Вперше ми засіли на студії ще у лютому минулого року, а другу частину матеріалу ми писали вже на Покрову, у жовтні. В альбомі є і колядки, і веснянки, і весільні пісні, словом, народні обрядові співанки, до яких ми зробили власне аранжування. Композиції до дебютного альбому з-поміж усього нашого репертуару ми обирали за принципом того, які з них нам здалися сильнішими по енергетиці, цікавішими по звучанню. А вибирати з чого у нас було, адже за своє дворічне існування ми накопичили чимало музичного матеріалу», – коментують музиканти Torban.

Цікаво, що у назві альбому «Весна», наголос необхідно ставити на перший склад цього слова, адже саме такий наголос зазвичай зустрічається в українських традиційних піснях.

Українська музика: Torban – Весна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *