Torban – Сонечко
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Torban – Сонечко Сходить (Сингл)

Трохи сонця, якого так не вистачає в останні (сподіваємось) морозні дні зими, дарує українським меломанам львівський етно-колектив Torban. Саме таку назву – «Сонечко Сходить» – носить їхня нова композиція, яка увійде до майбутнього EP-альбому гурту під символічною назвою Vesna. Концертну прем’єру платівки заплановано на 13 березня 2018 року, а відбудеться вона у рідному для музикантів місті Лева, в арт-центрі «Дзиґа». Ну а поки що пропонуємо до ознайомлення оприлюднений кілька днів тому останній перед альбомний сингл Sonechko, записаний на тернопільській звукозаписувальній студії «Шпиталь Рекордс» у Лесика Omodada.

«Свіжачок! Філософсько-драматичний епос про стосунки жінок та птахів. Дякую всім хорошим людям за участь у записі!» – пише у Фейсбук вокалістка гурту Torban Марічка Чічкова.

До слова, таку назву гурту було обрано не випадково, адже вона означає популярний серед шляхти 17-18 сторіч струнно-щипковий інструмент. За словами учасників «Торбану», при виборі назви вони прагнули підкреслити фольклорний зміст їхньої музики та водночас охарактеризувати самих себе у якості саме українського гурту. «Торбан, або «панська бандура» – це інструмент із неймовірним звучанням, а техніка гри на ньому дуже складна і мало збережена. Окрім того, даний інструмент не дуже відомий широкому загалу. Відтак ми ще і просвітницьку діяльність виконуємо – пояснюємо громаді, що ж таке торбан», – коментує співзасновник формації Артур Темченко.

Українська музика: Torban – Sonechko

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *