Українська музика: Тарас ТополяСоліст української групи Антитіла і чоловік артистки Alyosha Тарас Тополя розповів журналістам про творчість та особисте життя.

Ми знаємо, що вперше Антитіла як гурт заявили про себе у рамках шоу Шанс. Розкажіть, як ви прийшли до думки створити колектив, з чого конкретно почалася любов до музики?

– У мене все стартувало з дитинства: в 6 років я попросив у батьків віддати мене в музичну школу. Мама відвела мене у клас скрипки, після того у мене було дуже багато гри на скрипці в музичних ансамблях. Також я співав у хорі і в певний момент пройнявся бажанням займатися колективною творчістю, створити власну групу, грати українську музику. Тоді я зібрав друзів-однодумців. Починали у шкільному підвалі, потім був університет. Уже в альма-матер змінювалися учасники групи, в принципі і сама команда проходила певний розвиток. І в 2008 році народилася група Антитіла в тому складі, в якому всі її знають сьогодні, і практично в тому стилі, в якому ми наразі граємо.

Чому ваш вибір зупинивя на саме такому напрямку музики?

– А ми й не вибирали, ми просто грали те, до чого лежить душа. І нам це неймовірно подобається: те, чим ми маємо щастя займатися, і вся та музика, яку ми разом робимо.

Що найчастіше надихає вас на нові пісні?

– Події, які постійно відбуваються навколо, переживання, якісь власні емоції і висновки, спостереження за світом. Загалом все, що відбувається зі мною і навколо – воно надихає, це я і вкладаю в тексти моїх пісень.

А існує якась українська група, яка вас надихає?

– Я з повагою і любов’ю ставлюся до групи Скрябін і Океан Ельзи, я ще вчився в школі, в середніх класах, а вони вже піднімали українську музику і, звичайно, їх творчість вплинула і на мій музичний смак.

Що саме ви вважаєте найглобальнішим досягненням за час існування групи?

– Я вважаю, що це – порятунок дитячих життів, завдяки пісні Невидимка (Н.К: пісня-маніфест проти абортів).

Чи є у вас якась життєва або творча мрія?

– Я думаю, що я, так само як і інші музиканти, художники або будь-які творчі люди, мрію, щоб група досягла нових вершин, отримала нових прихильників і втілювала нові ідеї в життя. Конкретну мету я, звичайно, не позначу, тому що для мене ставити якусь таку мету – значить заганяти себе в якість певні рамки.

Якщо не секрет, як проводять учасники групи вільний час?

– Абсолютно вест свій вільний час я завжди намагаюся провести з сім’єю, а учасники групи, кожен по-різному, у всіх свої смаки, але в основному навіть вільний час пов’язано також із музикою.

Чого наразі не вистачає в українській музиці?

– Я думаю, що сучасній українській музиці не вистачає державної підтримки.

Відкриєте завісу над майбутнім для своїх слухачів?

– Так, із задоволенням! 23 травня 2015 в київському клубі Sentrum відбудеться презентація нового альбому, запрошуємо всіх.

Чи будуть якісь сюрпризи під час концерту?

– Будуть нові пісні групи, а також новий альбом Все красиво зібрав у собі багато сюрпризів і багато сенсу. Але окрім цього є тільки одне – це любов. Саме заради неї і для неї потрібно творити і жити!

Як ви думаєте, чим зараз можна здивувати слухачів?

– Треба не дивувати, а треба робити їх щасливими, захоплювати і вражати новими ідеями, певними якимись методами, чимось новим. Новою українською музикою.

Що б ви хотіли побажати своїм слухачам і фанатам?

– Бажаю нам усім світу, щоб кожен міг реалізувати себе і розвиватися, і звичайно – щастя, тому що життя сіра і недолуга, якщо ти не відчуваєш в ній щастя. Слухайте хорошу укранську музику!