Тоня Матвієнко – Хто я для тебе
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Тоня Матвієнко – Хто я для тебе (Кліп)

Українська поп-виконавиця Тоня Матвієнко кардинально змінила імідж та презентувала загалу новий кліп під назвою «Хто я для тебе?», знятий до оприлюдненої близько місяця тому пісні. У свіжому відео дружина Арсена Мірзояна хоча і постає перед глядачем в образі брюнетки, але, за задумом режисера, все ж таки лишається самою собою, на відміну від її сюжетного коханого, який змінюється та віддаляється з життя дівчини. До слова, ім’я режисера кліпу «Хто я для тебе?», Тоня залишила у таємниці.

Власне, в основі кліпу можна побачити незвичну метафору – творці ролика порівняли складні амурні стосунки двох людей із відеозйомкою, де екс-коханий наче через об’єктив камери лише споглядає на майбутнє життя колишньої дівчини. За словами Тоні Матвієнко, в житті практично кожної дівчини був епізод, коли хлопець, тими чи іншими діями, змушував її сумніватися у чесності слів та щирості почуттів, а пізніше все це перетікало у розлучення.І у момент, коли впевненість у партнері зникає, питання «Хто я для тебе?» виникає само по собі.

Словом, нова робота Тоні Матвієнко – поєднання співу і народних елементів із сучасним аранжуванням, драматичної сюжетної історії та життєствердної головної ідеї.

Тоня Матвієнко – Хто я для тебе

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *