Тонка – Так треба
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тонка – Так треба (EP) + кліп

«Тонка» – це нове ім’я на сучасній українській сцені, новий проект, що складається з учасниці шоу «Голосу Країни 8» Олени Карась та лідера гурту MAiAK Ярослава Татарченко. Нещодавно інді-поп дует вже встиг презентувати свій дебютний міні-альбом «Так треба», до якого потрапили чотири авторські треки.

«Нашою основною метою є створювати свою музику, насолоджуватися красою життя та обмінюватися емоціями з собі подібними. Ми дуже вдячні за підтримку кожному з вас!» – йдеться у повідомленні гурту у соціальних мережах.

«Ми протягом останнього року працювали, шукали власний звук та концепцію, багато пісень написали… Зараз вже минув рік і тільки зараз ми зрозуміли, що вже готові до старту, в нас вже є матеріал, яким ми хочемо ділитися з аудиторією. Всі тексти наших пісень закликають людей прислухатися до себе, відчувати себе, іти до власної мети. Насправді наш меседж не тільки у піснях, він повністю є нашим попутним вітром, нашим супутником на творчому шляху», – каже вокалістка та авторка пісень проекту «Тонка» Олена Карась.

Тонка – Так треба
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Також зазначимо, що гурт вже встиг екранізувати одну зі своїх композицій – «Чоботи». Режисером відео, фоном для якого стали піщані дюни, монументальні бетонні конструкції і сонячні вулиці Києва, виступила Оля Журба. Кліп, до речі, знімали ще восени, але його офіційна прем’єра відбулася у середині квітня 2019 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *