Тонка – Таємна зброя
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тонка – Таємна зброя (Кліп + EP)

Інді-поп гурт «Тонка» презентує новий ЕР і кліп «Таємна зброя» на музичному видавництві Masterskaya. У складі Альона Карась, Ярослав Татарченко та Денис Швець – музиканти, які сміливо несуть свої ідеї в маси.

2020 рік. Світ стрімко розвивається і мчить вперед. Люди з мільярдами думок і завдань, у кожного свої злети і падіння, своє минуле, з якими вони поспішають в майбутнє. «Таємна зброя» – альбом про внутрішній пошук, про самоідентифікацію, про циклічність уподобань і втрат, які і формують унікальний шлях.

Будь-яка людина може збитися зі шляху і перестати чути себе. І тоді життя перетворюється на нестерпну гонку за ілюзіями.

«Своєю музикою ми звертаємося до кожного, хто з цим зіткнувся, до кожного, хто опинився у кайданах своєї рутини, до кожного, хто заплутався і перестав чути себе справжнього», – каже Альона Карась.

Тонка – Таємна зброя
Придбати
Підтримати «Нотатки»

До виходу EP музиканти також презентують відео роботу на пісню «Таємна зброя», режисером якого стала Ольга Журба. Це вже третій спільний кліп. В основі ідеї – показати особистість, яка знаходиться в пошуку себе. Особистість, яка збирає всі частини себе, щоб знову стати цілісною. Цю символіку можна розглянути завдяки візуальним ефектам відео роботи.

Кліп «Таємна зброя» – про сміливість людини, яка не боїться змін і приймає свій звивистий шлях – шлях до самого себе. Сьогодні музичний ринок перенасичений поверхневої музикою для розваги, яка відволікає, але не є відповіддю на багато внутрішніх питань. Та саме музика може бути порятунком, натхненням і орієнтиром для нових рішень і змін.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *