Тонка – Плач
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Тонка – Плач (Кліп)

Нещодавно резиденти музичного видавництва Masterskaya, гурт «Тонка» презентував ЕР «Плач», що наробив чимало шуму у мережі.

І сьогодні музиканти представляють однойменну зворушливу історію кохання драматично-комічно-фантасмагоричного дуету у виконанні Олени Карась – фронтвумен гурту «Тонка» та коміка з зовнішністю принца – Марка Куцевалова.

Сюжет розгортається на тлі чергового локдауна. Смішні, наївні, іноді по-доброму безглузді закохані проводять час, придумуючи всілякі розваги. Вони – вигадники, романтики і мрійники, що закарбували свою історію через об’єктив гаджета.

«Зараз чимало подій в житті ми пропускаємо спершу через об’єктив гаджета. Це вже вироблений рефлекс кількох поколінь. Дивно не знімати, ніж знімати те, що з тобою відбувається», – каже Ольга Журба, режисер відео.

Вперше використовуючи концепцію зйомок кліпу на телефон, дана відео-робота стала експериментом для музикантів. Але він вдався. Витонченість, піднесеність та глибокодумність поезії Миколи Вінграновського, якою надихалися музиканти під час створення треку «Плач», втілилися в чуттєвій, пронизливій та сучасній історії кохання.

«Усім доброго вечора, мене звати Марк Куцевалов. Мене було запрошено у якості актора на зйомку кліпу «Плач» гурту «Тонка». Мету досягнуто. Кліп вийшов. Мені дуже сподобалося приймати участь у зйомках, адже це був новий досвід для мене. Велика подяка лейблу Masterskaya за те, що підтримує такі таланти, як гурт «Тонка». Сподіваюся, що музика буде рухатися вперед і не залишить людство у цьому році. На все добре, знімайте кліпи», – додав Марк.

Тонка – Плач (Кліп)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *