Тонка – Києвиця
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Тонка – Києвиця (Кліп)

29 червня гурт «Тонка» та «Masterskaya» презентують кліп на пісню «Києвиця» з альбому [Плач]. «Києвиця» — це дослідження київської культурної спадщини, містика та глибока лірика про почуття.

«Києвиця» —історія закоханої київської відьми, а кліп — відчуття музики та містики через танець.

«У кліпі ми хотіли розкрити сенс пісні «Києвиця» через красу і велич київської природи та через чуттєвий танець. Головними акцентами відео стали — танцівниця Лєна зі своєю неймовірною пластикою та величні київські пейзажі. Режисеркою кліпу стала Аліна Маточкіна. Це наша перша спільна робота. За рахунок камери, що обертається можна по-іншому подивитися на пластику танцівниці та на прості, на перший погляд, у композиції кадри. І хоч ми знімали в екстремальних умовах, навіть застрягли на машині з технікою в багнюці, зйомки були з класним настроєм і відчуттям, що всі вкладають сили в спільну справу. Що цікаво: прем’єра кліпу відбувається у день Петра, який вважається днем, коли відьми збираються на шабаш», – кажуть учасники гурту «Тонка».

«У цьому кліпі немає надскладної ідеї, це більше атмосферне відео, де Лєна (танцівниця) за допомогою своєї неймовірної пластики передає зміст пісні. Я фанат довгих кадрів і, як виявилося, Яр (учасник гурту) теж, тому ми довго не змовляючись відразу вирішили цей трек візуалізувати саме довгими протяжними кадрами. І мені дуже подобається як все вийшло в результаті», – додає режисерка Аліна Маточкіна.

«Бути собою – це бути красивою. Таких називали Києвиця, коли бачили магію погляду і силу, таким вклонялися і на руках носили. Таких забули і в піснях воскресили», — говориться у фіналі пісні та допомагає ще яскравіше розкрити зміст пісні.

Тонка – Києвиця

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *