TOLOKA – Мій Шлях
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

TOLOKA – Мій Шлях (Сингл)

Учасники гурту TOLOKA з міста Кам’янець-Подільський продовжують працювати над матеріалом для свого першого повноформатного альбому: сьогодні музиканти вже готові поділитися з усіма охочими третім студійним синглом майбутньої платівки під назвою «Мій шлях».

Цікаво, що пісня «Мій шлях» вже близько чотирьох років пролежала у «творчій шухляді» команди, допоки її час не настав. Звісно, у порівнянні з першим варіантом, музиканти практично повністю змінили аранжування треку, залишивши разом із тим його початкову концепцію про пошук людиною її життєвого призначення.

«Кожен із нас приходячи у цей світ одразу ж має свій власний шлях. Але далеко не кожен у змозі віднайти цю дорогу, шукаючи її чи не все життя. Втім, коли вдається натрапити на потрібний шлях, людина розкривається на всі сто відсотків, проживаючи життя щасливо. Тож якщо ви ще не знайшли свій особистий напрямок, не припиняйте пошуки!» – коментують учасники гурту TOLOKA.

Композицію було записано на студії звукозапису FDR Media за участі звукорежисера Ярослава Вильчика. «Залишаємось вдома, не хворіємо і слухаємо прем’єру від гурту TOLOKA!» – закликали наостанок музиканти.

TOLOKA – Мій Шлях
TOLOKA y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *