TOLO4NYI – Твоє ім'я
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TOLO4NYI – Твоє ім’я (Кліп)

Фіналіст першої української «Фабрики зірок», учасник 5 сезону вокального телешоу «Голос Країни», Євген Толочний, чиє ім’я протягом останніх років асоціювалося з гуртом «Скрябін» (при чому як у позитивному, та і негативному світлі), презентував оновлений формат своєї сольної творчості, видавши авторський сингл «Твоє ім’я». У додачу до свіжої композиції співак також долучив офіційний відеокліп, частина якого була відзнята у Сполучених Штатах Америки. Нагадаємо, що у репертуарі виконавця вже більше року присутня ще одна пісня українською мовою під назвою «Між нами», написана тандемом авторів у якості своєрідної «проби пера» на поприщі україномовної лірики.

Загалом чуттєвий ролик складається з двох історій, які були відзняті у різний час, в різних країнах та різними людьми. Відтак, романтична частина нового кліпу проекту TOLO4NYI була зафільмована у Нью-Йорку, за участі головної героїні, української моделі Елли Петрушко, а решту епізодів знімали вже у Києві. Режисерами роботи виступили Кірілл Матюшенко та Павло Бекезін. До речі, саме білоруський саунд-продюсер Кірілл Матюшенко створив аранжування нової композиції «Твоє ім’я».

«Це моя перша авторська робота українською мовою. Я довго працював над цим кліпом та новим форматом своєї творчості в цілому. Радий, що народилась крута пісня та відбулася наша подорож до Америки, де ми відзняли частину матеріалу. Щоправда графік зйомок був настільки насиченим, що ми, на жаль, не встигли відзняти все, що планували. Тож за кадром лишився навіть новенький красень Ford Mustang», – пише у Фейсбук Женя Толочний.

Українська музика: TOLO4NYI – Твоє ім’я

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *