ТОЇА – Тоя
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

ТОЇА – Тоя (Сингл)

Починаємо ранок з приємної української музики, яка не перестає радувати вітчизняних слухачів все новими і новими релізами. Відтак, сьогодні, на самісінькому початку п’ятниці, ми представляємо до вашої уваги новий україномовний сингл дніпропетровського (чи то вже дніпровського, whatever) ethno-synth гурту ТОЇА під аналогічною назвою «Тоя». Автором тексту новинки виступила фронтвумен колективу Стасія Смолянкіна, а музику до нього написав клавішник Віталій Міняйло. Свіжий трек записували на студії «Саундтаун» у місті Дніпродзержинськ (знову ж таки, відучора – Кам’янське).

«Головною ідеєю новинки було розказати історію чарівної рослини Тоя – яскраво-фіолетової квітки, що росте у густих Волинських лісах та на схилах величних Карпатських гірських масивів. Задля цього у тексті я намішала власні авторські вірші і стародавні народні замовляння, сподіваюся вам сподобається», – розповіла «Нотаткам» вокалістка ТОЇА Стасія Смолянкіна.

До речі, вже сьогодні ТОЇА виступатимуть зі своєю piano-програмою у місті Хмельницький, завтра, 21 травня, на Дні вуличної музики у Чернівцях, а 28 травня у Миколаєві. Як бачимо, концертний графік колективу достатньо напружений, але тим не менш, музиканти будують вражаючі плани: протягом травня обіцяють випустити ще один сингл, кліп та навіть цілий піано-альбом, а вже у червні колектив візьме участь у фестивалях «Зашків» та «Альфа джаз», а також продовжить працювати над повноскладовим студійним альбомом, реліз якого анонсовано на першу половину літа. Не пропустіть!

iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *