ТОЇА – On keys
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ТОЇА – On keys (Альбом)

Цілий попередній рік творчої роботи дніпровської команди ТОЇА вчора таки вилився у новий акустичний альбом під назвою On Keys, обачно позначений пояснювальним ярликом piano unplugged. Лонг-плей було видано відомим українським лейблом Moon Records. Одразу ж зазначимо, що всі одинадцять треків нової платівки доступні для вільного ознайомлення в Інтернеті, проте ви маєте можливість підтримати колектив, придбавши музичний контент за допомоги iTunes чи Google Play, тим більше що музиканти готують для вас ще дещо особливе, але про це трохи згодом.

«Минулої осені ми каталися містами України із нашою піано-програмою, в результаті чого отримали багато відгуків про бажання наших слухачів мати записи саме таких версій пісень. По суті, до виходу піано-альбому ми мали досить мало записів. Ми довго думали, які саме пісні обрати для альбому і в результаті відібрали найліричніші твори, записавши їх в unplugged-форматі. Наше піано вийшло набагато лайтовіше, але водночас і чуттєвіше за повний звук», – прокоментувала «Нотаткам» вихід нового альбому On Keys фронтвумен ТОЇА Стасія Смолянкіна.

Але це ще не всі новини, і ми маємо гарну звістку для всіх поціновувачів ТОЇА у класичному повноскадовому звучанні – наразі музиканти продовжують працювати над новим матеріалом, який з часом трансформується у фулл-саунд-міні-альбом. Вже навіть відомо орієнтовну дату виходу майбутнього EP – жовтень поточного року, тож долучайтесь до спільнот команди у соціальних мережах, слідкуйте за новинами та не пропустіть наступну прем’єру!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *