ТОЇА – Навпіл
Електронна музика, Матеріали, Релізи

ТОЇА – Навпіл (Сингл)

Для того щоб здійснити прем’єру релізу, вітчизняним музикантам зовсім не обов’язково знаходитись в Україні, ба більше, зробити це можна навіть перебуваючи на відстані близько 6 000 кілометрів у Китайському місті Ченду. Це твердження нещодавно вирішили підтвердити музиканти дніпровського інді-гурту ТОЇА, представивши інтернет-користувачам свій новий сингл під назвою «Навпіл», який вони повністю зробили своїми силами – від ідеї до технічної роботи і постпродакшена. Тож наразі слухачі свіжої роботи мають змогу оцінити учасників ТОЇА не тільки як музикантів та композиторів, а й у якості саунд-продюсерів.

«На мою думку «Навпіл» вийшла не надто типовою для нас. Написали цей сингл ми достатньо спонтанно – у наше життя прийшли певні потрясіння, за якими майже одразу прослідувала муза. З самого початку ми планували випустити ЕР, що мав складатися зі старих пісень, які нас часто просять записати слухачі, проте через деякі спонтанні зміни цей реліз досі знаходиться в редакції», – розповіла «Нотаткам» фронтвумен ТОЇА Стасія Смолянкіна.

Як ви вже зрозуміли, наразі вокалістка разом із більшою частиною музикантів своєї команди знаходиться в Китаї, і за наявності вільного часу продовжують працювати над матеріалом вищезгаданого міні-альбому. Повернутися додому учасники ТОЇА планують вже навесні, одразу ж вирушивши у тур кількома містами України та готуючись до наступного фестивального літа. Слідкуйте за новинами та анонсами!

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *