Точка Опори – На Згарищі Раю
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Точка Опори – На Згарищі Раю (EP)

Столичний metal-гурт «Точка Опори» нещодавно оголосив про завершення свого достатньо затяжного періоду студійної роботи, та презентував загалу його результати у вигляді другого офіційного альбому під назвою «На Згарищі Раю», нехай і з префіксом міні. До свіжого EP увійшли ввідна інтро-композиція, одна cover-версія пісні Висоцького та п’ять авторських треків колективу, записані на студії звукозапису Blacklight.

За словами музикантів, робота над представленим матеріалом фактично тривала протягом останнього року, із певними перервами на фоні складної ситуації у суспільстві та в самій «Точці Опори» загалом. Але зрештою подолавши всі оточуючі складнощі, хлопці все ж таки видали свій міні-альбом достатньо різних за стилістикою та тематикою пісень.

«На Згарищі Раю» – потужна суміш супутніх альтрок- та метал- жанрів, задля найбільш влучного визначення якої учасниками гурту було між собою введено поняття нового стилю UkroCore. Загалом свій особистий жанр «Точка Опори» почала формувати з самісінького початку спільної історії, що стартувала у 2008 році. Щоправда протягом наступних двох років гурт неодноразово зазнавав значних змін у складі та тільки-но починав напрацьовувати свій сталий музичний матеріал, записуючі перші демо-записи. Серйозні ж студійні записи формації стали доступними вітчизняним меломанам у 2013 році, а вже за рік світ побачив дебютний лонг-плей під назвою «Без вагань». Весь цей шлях неодмінно супроводжувався видозмінами у складі гурту та пошуком міцної творчої опори, яка, з часом і вилилася у новий вищезгаданий міні-альбом «На Згарищі Раю», з яким ми наразі пропонуємо вам ознайомитись.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *