ТНМК – Янголи
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Янголи (Кліп)

Поки хлопці з «ТНМК» завершують роботу над своїм новим міні-альбомом та готуються до його прем’єри, вони вирішили побалувати слухачів відеоновинкою до одного з треків майбутнього ЕР. Свіжий кліп команди до нового синглу «Янголи» було створено за участі режисера Ольги Навроцької та оператора Володимира Шкляревського. Варто зауважити, що своєю атмосферою та образами дане відео перегукується з сольним кліпом Фагота під назвою Mantra, з яким ви також можете ознайомитись на «Нотатках» за наступним посиланням.

Історія цього кліпу бере свій початок в інді-фешн стрічці відомої української дизайнерки і режисерки Ольги Навроцької під назвою «Нерозлучнi», який влітку 2018 року здійняв фурор на фестивалі La Jolla International Fashion Film Festival у США. «У мене сьогодні день моїх режисерських прем’єр. Перша, довгоочікувана – від «ТНМК». І в ній те саме відео, яке принесло мені нагороду і масу позитивних емоцій в Каліфорнії, і поки воно продовжує гуляти по фестивалях, ми випускаємо кліп. Історія створення цього ролика доводить одне – коли ти на своєму шляху, все навколо буде тобі допомагати. До вашої уваги історія про кохання ангелів і демонів», – коментує режисер.

Авторство музики у пісні «Янголи» належить Фаготу, а її текст Фагот та Фоззі написали у тандемі. У пісні використано вокальні семпли з народних пісень мешканців Західного Полісся.

«Сьогодні у нас новий кліп «Янголи», а вже 23 листопада новий EP від «ТНМК»!» – підсумовує, анонсуючи дату наступної прем’єри, Фоззі.

ТНМК – Янголи

ТНМК у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *