ТНМК – Весну
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Весну (Лірик-відео)

Гурт «ТНМК» презентував новий трек під назвою «Весну» у супроводі лірик-відео.

«Наша пісня про весну здорової людини, про здоровий сенс життя і філософське ставлення до завтрашнього дня», — розповів один із лідерів «ТНМК» Олег Фагот Михайлюта.

Ідея пісні «Весну» з’явилася декілька років тому поблизу Донецька – тоді «ТНМК» з великою компанією друзів-харків’ян прямували на фронт.

«Десь на окружній Донецька в моїй голові пролунав жіночий оперний голос, який наспівував про те, що чекати весну вже немає жодного сенсу. Донецьк навіяв якось. І тоді ми прийняли рішення, що зробимо з цього композицію. А пізніше, у період карантину, я усвідомив, що це буде пісня про світ, в якому глобальне потепління вже настало – там зими настільки спекотні і безсніжні, що люди просто не чекають весну, адже тоді буде ще спекотніше», — пригадав Фоззі.

Наразі учасники «ТНМК» готують новий альбом, який вони записували і формували під час карантину. За словами музикантів, обмеження не тільки не завадили, а навпаки посприяли тому, що було написано дуже багато нових пісень. При чому посприяли настільки, що на одну платівку всі треки не помістяться, тож було вирішено зробити подвійний альбом, до якого потрапить і композиція «Весну».

ТНМК – Весну
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *