ТНМК - Вдома
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Вдома (Кліп)

Учасники українського хіп-хоп гурту «ТНМК» презентують мотиваційний трек «Вдома» та анімаційне відео до нього.

Олександр Фоззі Сидоренко: «Спочатку ідея зʼявилась навесні 2022 року, коли ми були розкидані в різних містах і країнах. Ідея була про те, що ми всі хочемо зібратися разом. Потім ідея лежала, лежала, як це завжди буває, і восени нам запропонували взяти участь в гранті від УКФ. І тоді ця ідея знову активізувалась — ми повірили, що зможемо зібратись разом, вдома. Хтось був в ТРО, хтось у війську, хтось волонтерив за кордоном. Ми зібрались з існуючими напрацьовками, музика лежала в запасі, чекала текстової ідеї. Я написав кілька версій приспівів, коли вже Даниленко почав роботу. З варіантів тексту ми обрали той, на який зреагував наш гітарист Ярік, який якраз був в Бахмуті. Він побачив в чаті версію з шоломами, його це пройняло. «Ми скоро будем вдома, вийдем з-за куліс. Ми знімемо шоломи, чуєш, вище ніс!». Вирішили залишити цей варіант, так буде трушніше, в такий спосіб підтримаємо і його теж. Далі — запис, ось і склалось».

ТНМК - Вдома

Ми скоро будем вдома
Станем в повний зріст
Най відступає втома
Чуєш, вище ніс

Ці слова Фоззі в тексті пісні власне є закликом не сумувати, а намагатись допомогти Україні на шляху до перемоги у цій війні, будувати наше майбутнє таким, щоб у всіх українців було бажання повернутися на рідну землю.

«Ми маємо стати кращою версією себе. Себе тих, які виїхали в перші дні повномасштабки. Вчити мови, технології, шанувати культуру, розвиватись. І повертатись такими, що можуть не просто відновити Україну, а зробити її лідером в Європі», — часто на концертах повторює Фоззі, додаючи, що саме власна краща версія українців більше всього і бісить сусідів-агресорів.

Музику до пісні-мотивації створив Олег Фагот Михайлюта, який є автором та саунд-продюсером переважної більшості треків гурту «ТНМК».

Фагот: «Під час благодійних гастролей містами ЄС, ми бачили багато українців. І ці тисячі сумних, наповнених сльозами очей, забути неможливо. Ми поставили собі за мету, окрім збору донатів на обладнання для війська, ще й трохи розрадити наших людей, сказати, що все буде добре, перемога обовʼязково буде за нами. Привозили їм частинку України через наші концерти. Хочемо, щоб українці за кордоном знали — вас чекають вдома. Україна вас чекає, ми теж».

ТНМК – Вдома
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *