ТНМК – Ватра red
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Ватра red (Альбом, ч.1)

Після паузи тривалістю у 3 роки, колектив «Танок на майдані Конго» (ТНМК) оприлюднив першу частину свого восьмого номерного альбому «Ватра». Під час локдауну музиканти написали чимало нового матеріалу, і тому було вирішено розділити його на дві різні частини – red та black.

«Ватра red» – це 10 пісень та 10 інтермедій. На диску можна почути фрагменти з двох кінострічок –– «Дід лівого крайнього» (кіностудія імені Довженка, 1973) та «Чотири кімнати».

Попередній альбом під назвою «7» команда презентувала близько трьох років тому. Тому платівку «Ватра» можна називати довгоочікуваною не лише для меломанів, але і для самих виконавців – частина треків чекали на запис по кілька років, а skit «Рефрижератор» – аж 11.

Особливість цього альбому – різнобарвність та кількість колаборацій (п’ять). Найбільша – це «Пірати». Потужна та драйвова композиція із духом бунтарства об’єднала відразу три музичні одиниці –– Фагота, гурт «Жадан і Собаки» та проект Віктора Придувалова під назвою VOID. Її основний меседж – хай живе рок-н-рол.

Романтичний та ностальгічний трек «За гітарою» покликаний повернути слухачів у спогади про ті часи, коли без гітари не могла обійтися жодна посиденька у дворі. Цю пісню було створено під час джем-сесії у кафе по завершенню концерту в Івано-Франківську.

«Повстання планети Кардаш’ян» одразу запам’ятається завдяки закільцьованому приспіву. Цей трек є результатом переписки у спільному чаті гурту у часи першого локдауну.

Що ж стосується першої оприлюдненої пісні з платівки («Ми Смішили Бога»), то її було написано до дня народження ТНМК. Окрім того, до платівки увійшли вже відомі сингли –– глибока та лірична пісня про мрії, дії та любов «ПМ’ТЙ», запальна фестивальна композиція «Чути», трек «Весну», життєствердна пісня «Хороший рік / Поганий рік» та експериментальна робота «Контакт», до створення якої долучився бітмейкер Юрій Медвєдь.

Бонус-треком диску «Ватра red» є композиція «Маракуй!». Цей трек «качає», але в той самий час лишається мелодійним.

Прем’єру наступної частинки альбому («Ватра black») заплановано на весну 2022 року.

ТНМК – Ватра red
Слухати чи придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *