ТНМК – Українська мрія
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Українська мрія (Кліп)

«ТНМК» презентували свій новий, вже тридцятий за ліком офіційний відеокліп! Свіжий ролик на пісню «Українська мрія», який потрапив у мережу буквально декілька годин тому, характеризується не тільки своєю основною мотиваційною ідеєю, а й ностальгічними для самих музикантів моментами – його зйомки зовсім не випадково відбувалися там, де в далекому 1998 році знімали перший кліп «Танків» на їхній тогочасний гучний хіт «Зроби мені хіп-хоп». Режисером новинки, так само як і 18 років тому, виступив Олег «Фагот» Михайлюта, щоправда, на цей раз самотужки.

«Так вже трапилось, що всі ми живемо саме зараз, коли триває війна, але головний бій, навіть на цій війні – це бій з самим собою, зі своїм внутрішнім драконом. І тільки той насправді заслуговує на шану, хто розуміє, що боятися – то дурна справа, треба битися з ним, щиро та всіма силам. Адже тільки таким може бути шлях справжнього Воїна», – написав у соціальних мережах Фагот.

Як зазначили «Танки», оскільки пісня «Українська мрія» з останнього номерного альбому «Дзеркало» виконана в олд-скульній хіп-хоп манері колективу, то і кліп на неї вирішили знімати в особливому місці – у недобудові пологового будинку у Харкові, що з давніх часів забивається малюнками-графіті. Саме там у зйомках їм неабияк допомогли учасники фан-руху футбольного клубу «Металіст».

«Основна ідея роботи «Українська мрія» полягає у тому, що головний дракон у дзеркалі напроти буде завжди робити максимум для того, щоб згрібати своїми лапами абсолютно все, що бачитиме. І ми маємо протистояти йому. Ми маємо завжди бути сильними», – на останок додав Фоззі (Олександр Сидоренко) з «ТНМК».

Монтаж нового кліпу «Українська мрія» здійснили Віктор Придувалов та Володимир Невельський, постпродакшн – Олексій Москаленко.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *