ТНМК - Там, де ти тепер
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Там, де ти тепер (Live-відео)

Хлопці з гурту ТНМК приєдналися до величезної кількості виконавців, артистів та звичайних людей, які вшановують пам’ять полеглих героїв під час нещодавніх революційних подій у центрі столиці та по всій Україні загалом. Музиканти представили громадськості свій новий відеокліп на пісню «Там, де ти тепер», присвячений сучасним героям України з «Небесної сотні».

Відео було записано під час живого виступу «Танків» разом з Молодіжним академічним симфонічним оркестром «Слобожанський», що відбувся 3 жовтня 2013-го року. Зазначимо, що «Слобожанський» є першим і єдиним в Україні професійним молодіжним симфонічним оркестром і має багато європейських нагород та відзнак. Сама ж композиція «Там, де ти тепер» була створена спеціально для їхньої спільної програми під назвою «Симфонічний хіп-хоп».

Ось що розповів учасник ТНМК Фагот: «Ця пісня – звернення до тих, кого нема з нами. Після трагічних подій, що сталися в Україні останнім часом, ми зрозуміли, що хочемо присвятити її загиблим під час протестів».

«Ми присвячуємо цю пісню Небесній Сотні і всім, кого не вистачає. Ще побачимось. І станцюємо разом», – додав Фоззі.

Музиканти висловлюють щиру подяку тим, хто допоміг їм у створенні даного ролику, зокрема всім учасникам студії St.Mutant, а також професіоналам, які займалися його монтажем – Олексію Гузу, Сергію Клепачу та Віктору Придувалову.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Я со школи люблю ТНМК. У них есть действительно шикарніе произведеня. А есть и что то не понятное встиле их по ходу последней песни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *