ТНМК & Схід Side – Jazzy
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК & Схід Side – Jazzy (Live-відео)

Днями у мережі з’явилось офіційне відео спільного концерту гурту «Танок на майдані Конґо» та джаз-бенду «Схід Side», що відбувся минулого року в київському клубі Sentrum. Прем’єра була спеціально приурочена до дня народження одного з лідерів «ТНМК» Олега «Фагота» Михайлюти – 27 березня 2016 року музикант відсвяткував свій 42-й ювілей.

Зафільмований виступ тривав близько двох годин та включив у себе виконання музикантами більше двадцяти композицій в особливому аранжуванні. Варто зазначити, що спільна джазово-фанкова програма «ТНМК» та «Схід Side» носить назву Jazzy та була вперше представлена широкому загалу ще в далекому 2003 році. У минулому 2015 році обидва харківські колективи, які наразі живуть та працюють у столиці, знову зібралися разом задля концертної презентації відчутно оновленої версії своєї програми Jazzy.

«Кількість наших виступів з програмою Jazzy можна перерахувати на пальцях однієї руки. Але всі ми завжди з головою захоплювалися нею, тож настання моменту, коли у нас знову би зачесалися руки до експериментів, практично було лише питанням часу. Ми вже відіграли великий симфонічний концерт і почали міркувати – а що ж, власне, далі? А далі – Jazzy», – розповів Олександр «Фоззі» Сидоренко.

Запис матеріалу – Умка, зведення – Олег Артим. Над відео працювала команда LGI Video.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *