ТНМК & Ріаnобой - Легенди
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК & Ріаnобой – Легенди (Кліп)

Хлопці з гурту ТНМК разом із музикантом та піаністом Дмитром Шуровим (він же Pianoboy) записали спільну пісню «Легенди» про військові реалії, легендарних особистостей та народження нового життя.

«Колись, у минулому житті, ми організовували у столиці великий виступ із симфонічним оркестром – ми запросили тоді багато спеціальних гостей і один із цих артистів проспівав питання – чому ми не зіграли разом раніше? Це був Дмитро Шуров.

Концерт пройшов, але пуста клітинка для галочки залишилася. І близько року тому, в процесі комунікації про розіграш зіркових наборів марок (Фоззі так збирає на такмед), ми раптом прийняли рішення все ж таки ту галочку поставити. Ось вона, слухайте і лишайте відгуки», – коментують учасники ТНМК.

ТНМК & Ріаnобой - Легенди

Режисурою кліпу до пісні «Легенди» займався Віктор Скуратовський. Музиканти висловлюють велику подяку командам режисера Віктора Скуратовського та київського пологового будинку №3. А також всім мамам та немовлятам, що народились водночас з цим відео.

Дмитро Шуров: «У той день більшу частину дня режисер Віктор Скуратовський з командою провів у пологовому будинку №3, приїхав до нас під сильним враженням, ми довго ділились думками з приводу того, як житимуть ці нові українці в буремному світі, що пропонує нові й нові виклики і на що вони спиратимуться, будуючи Україну своєї мрії. Тоді стало очевидно, наскільки влучна ідея кліпу і як співпадає меседж пісні і атмосфера відео. Часи змушують нас концентруватись на сьогодні, будувати довгі плани зараз буває складно і страшно. Але ж саме люди, які думали і думають вдовгу, які мають принципи, сили й бажання будувати майбутнє заради нас всіх, стають опорою для тих, хто житимуть і творитимуть тут після нас. Для мене саме вони є легендами».

ТНМК & Ріаnобой – Легенди
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *