ТНМК feat Вчителі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК feat Вчителі – Прокачай (Кліп)

Новинку під назвою «Прокачай» було записано легендарним гуртом «ТНМК» спільно з лауреатами Global Teacher Prize Ukraine. У записі взяли участь найкращі вчителі України 2017-2018 років, а також фіналісти цієї почесної премії. Цю композицію було написано спеціально для урочистої церемонії нагородження кращих педагогів нашої держави, а її перше виконання відбулося в Національній Опері. За словами музикантів, даний трек було створено для того, щоб сказати — в Україні круті та сучасні вчителі!

«Перший пішов – відос до пісні «Прокачай», спільний трек з п’ятьма найкращими вчителями України за версією Global Teacher Prize Ukraine. Щиро дякуємо всім причетним, а також MTVP Production, які створили для нас це відео», – коментує Олександр Фоззі Сидоренко.

«Що стосується ідеї тексту пісні «Прокачай», то вона виникла після того, як ми ознайомилися з матеріалом проекту WAS (журнал вражаючих історій, – прим.), де йшла мова про одну із загадок, на які людство і досі не може дати відповідь – чому інколи океан видає звуки, дуже схожі на людський плач? А потім ми пригадали ще декілька схожих загадок, вивчили більше інформації про це. Слова склалися самі по собі. Адже коли ставиш перед собою подібні запитання, ти рухаєшся далі. Ідея композиції доволі проста – ніколи не зупиняйся, прокачуй себе, розвивайся. Роби це у будь-якому віці, адже пізно ніколи не буває», – розповідають про новинку музиканти «ТНМК».

Окрім пісні «Прокачай» та офіційного відео до неї, «ТНМК» презентували ще і другу новинку – сингл «Великі Вуйки», створений у якості саундтреку до однойменного комедійного серіалу. Окрім того, хлопці з «ТНМК» знялися в одному з епізодів багатосерійної стрічки на запрошення Юрія Горбунова, давнього товариша команди і учасника запису декількох платівок «Танків».

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Ігор Олексійович says:

    в чому сенс цього треку? Децл і то краще запалював в 90х, це просто бездарність проспівати два слова качайте головою, деградація повним ходом!

  2. Максим says:

    Текст хороший, продуманий

  3. Owen says:

    Мене не залишає враження, що цю пісню я десь чув. Може у 2010 році? Це я про “Прокачай” саме

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *