ТНМК - Новина
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Новина (Official video)

Остання на даний момент відеоробота музикантів з “ТНМК” на пісню “Новина” має всі ознаки повноцінного короткометражного фільму, адже кліп має свого головного персонажа – трансформатора на прізвисько Бобот, цікаву сюжетну лінію і глибокий внутрішній зміст. Фабула відео розповідає глядачу про неймовірну внутрішню рушійну силу, що змусила навіть залізний трансформатор зійти зі свого звичного життєвого місця і вирушити назустріч новим і яскравим емоціям, які уособлює море.
За словами музикантів “ТНМК“, це відео розповідає про складність протистояння щоденному інформаційному тиску, що має неабиякий вплив на кожного з нас, і щоденно відбивається у людській свідомості. Адже, так інколи хочеться залишити набридлі сірі будні за плечима і зкинути з себе всі непотрібні інформаційні оболонки, вирушивши назустріч новому і цікавому.
Відео на пісню “Новина” знімали в Криму, поруч із радіотелескопом під Євпаторією, на вітроелектростанції і недобудованій АЕС. Режисером кліпу виступив Максим Ксьонда, який і є творцем Бобота і загальної концепції відео в цілому.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *