ТНМК – Небокрай
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

ТНМК – Небокрай (Кліп)

Тридцять перший номерний кліп популярного українського гурту «ТНМК» вийшов доволі філософським, сповненим різних алегоричних образів, та прикрого розуміння швидкоплинності років. Прем’єра свіжого відео «Небокрай» з останнього студійного альбому «Дзеркало» відбулася на офіційному YouTube каналі формації та у соціальних мережах сьогодні, 24 листопада. Творцями ролика виступив тандем відомих вітчизняних спеціалістів – Кадім Тарасов та Віктор Скуратовський.

Презентації кліпу «Небокрай» передували хронологічні згадки учасниками «ТНМК» усіх своїх попередніх відеоробіт, а також змістовні та цікаві дописи про кожну з них на сторінці гурту у Facebook. Своєрідний екскурс в історію відеографії команди, який запровадили на початку місяця, логічно завершився прем’єрою сьогоднішньої новинки. До речі, переважна більшість музичних роликів гурту «Танок на Майдані Конго», як виявилось, було відзнято саме восени, ще одним підтвердженням чому відтепер слугуватиме «Небокрай».

Але хлопці і не думають збавляти оберти: поки до урочистої інтернет-прем’єри готувався ролик «Небокрай», «Танки» встигли зняти ще одне офіційне відео, на цей раз на однойменну з назвою останньої платівки пісню «Дзеркало», тож історія триває!

Ну а пригадати, як це все починалося, куди прямувало та до чого привело, всі бажаючі прихильники гурту зможуть вже завтра, на великому сольному концерті «ТНМК: 20 сезонів», що відбудеться 25 листопада, в концертному залі Stereo Plaza. До речі, варто також згадати, що під час концерту буде презентовано ще одну новинку, щоправда на цей раз мова йде про пісню, а не про кліп: музиканти записали спільний трек «Гострі ножі» разом із культовою командою «Брати Гадюкіни».

ТНМК – Небокрай

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро Шевченко says:

    Нова робота славних харківців, то як гучна відповідь тим манкуртам-керівникам вітчизняних радіомереж, які й досі волають “де музику брать украинскую”…
    Послухав оце… й пригадалася харківська Червона рута-97…
    Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *