ТНМК – Ми Смішили Бога
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Ми Смішили Бога (Кліп)

Зовсім мало українських гуртів можуть похизуватися святкуванням тридцятирічного ювілею спільної діяльності. А от «ТНМК» можуть, вміють, практикують. На честь свого Дня народження, «ТНМК» презентують кліп до свіжого треку «Ми Смішили Бога», що складається з кількох десятків раритетних фото. Словом, до вашої уваги кліп і пісня з проміжними підсумками творчого шляху одного з видатних гуртів України.

За словами Фоззі, у них є дві дати, які учасники команди вважають стартовими. І перша з них – це 14 червня 1989 року, коли він і Костя Жуйков, перебуваючи у трудовому таборі задумалися над створенням гурту. Пізніше до них приєднався Фагот, спочатку як фаготист, а вже потім як MC. А восени 1996 року відбувся перший виступ хлопців під назвою «Танок на майдані Конґо». Люди ті ж самі, але музика інша. Відтак, 14 червня музиканти відзначають тридцять років з того моменту, як все розпочалося, а восени – двадцять три роки з моменту, як все дійсно вийшло.

Нагадаємо, що спочатку колектив мав назву «Новые Дома», на честь однойменного району рідного для хлопців Харкова. А вже з 1996 року, з приходом до гурту Фагота, колектив було перейменовано у нині відомий «Танок на майдані Конґо».

«Далеких тридцять років тому, два хлопчака Олександр (Олександр «Фоззі» Сидоренко) та Костя (Костянтин Жуйков), відкинувши власні страхи, озброївшись гітарою та нахабством, вирішили разом пограти музончик, і якось цей процес у них затягнувся та трохи розгорнувся, чим посприяв появі і розвитку цілого Всесвіту під назвою «ТНМК». І я дійсно радий, що сьогодні можу вважати себе частинкою даного Всесвіту! З Днем Народження, ТНМК!» – пише у Facebook Фагот.

ТНМК – Ми Смішили Бога
ТНМК у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *